środa, 31 lipca 2013

Wygrana na fb i pomoc dla Kingi

Moja pierwsza wygrana na fb. sprawiła mi radość, ale szybko pojawiła się myśl ,dlaczego by nie przeznaczyć wygranej dla Kingi- 9 letniej dziewczynki chorej na  poprzeczne zapalenie rdzenia kręgowego,która ma niedowład kończyn.Kinga jest podopieczną Fundacji Pomagam.Poza tym 21 września w Piszu organizowany jest piknik, a cały dochód zostanie przeznaczony na rehabilitację Kinki Zagumny.Chętne osoby nieść pomoc odsyłam na stronę

http://www.fundacjapomagam.org/nasi_podopieczni/182/231/Pomagamy/Kinga.htmlhttp://www.fundacjapomagam.org/nasi_podopieczni/182/231/Pomagamy/Kinga.html

A tu linki dla osób chcących przekazać jedną swoją pracę na piknik organizowy w Piszu (fb.-szukaj post z 28 lipca 2013r.)

http://atenkowo.blogspot.com/2013/07/prosba-dla-kini.html 
https://www.facebook.com/ostroda.mojemiasto?fref=pb&hc_location=profile_browser
https://www.facebook.com/anna.krucko

A oto moja wygrana na fb. Nagrodę ufundowała Galeria Gracja. Galerii serdecznie dziękuję za nagrodę  i za udostępnienie zdjęcia.


fot.Galeria Gracja


A to  9 letnia Kinga Zagumny
fot. http://www.fundacjapomagam.org

                                      Pozdrawiam

                                                    Iventi

3 komentarze:

  1. Nie widzę zdjęcia ale i tak gratuluję wygranej.

    OdpowiedzUsuń
  2. Miło mi będzie gościć u Ciebie :) Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
  3. Dziękuję za odwiedziny i życzenia. Gratuluję również wygranej:) Sama nie wiem czy zdążę coś przygotować ale mam kilka pięknie wykonanych prac różnymi technikami z wymianek i wygranych, które czekają zapakowane na lepsze czasy - a te chyba właśnie nadeszły, więc również bardzo chętnie przyłączę się do akcji:) Pozdrawiam serdecznie:)

    OdpowiedzUsuń